Mad Heads готують акустичну програму

8 березня рок-гурт «Mad Heads» подарує всім жінкам музичний весняний сюрприз - нову програму «Акустична Романтика», яка вперше буде презентована в Міжнародний Жіночий День.


Чому варто піти на концерт і що цікавого підготували нам «Гарячі голови» розповів фронмен гурту Вадим Красноокий.

 

Що цікавого, нового покажуть Mad Heads?

Вадим: Насамперед це буде цікаво, тому що це ексклюзив. Mad Heads ще ніколи такого не робили, це для нас новий експеримент. Ми взагалі така галаслива рок-група і звикли бути такими. Наші прихильники і прихильниці звикли нас бачити саме такими. Ми навмисно обмежилися в децибелах аби дати можливість відкрити інші свої сторони, показати що є, але приховується. Тому акустика - це буде набагато тихіше ніж звичайно.І оскільки ці почуття у нас звичайно викликають жінки, а колектив суто чоловічий, то ми і хочемо жінкам цю програму присвятити на 8 березня.


Я правильно вас розумію – драйвові хіти Mad Heads будуть зіграні в акустичному варіанті?

Вадим: Деякі з них, буде більше пісень, які як правило ми на концертах не виконували або виконували рідко і далеко не на всіх виступах. Взагалі я один із тих небагатьох авторів, кому вдається співати не тільки про почуття, не тільки про кохання. Пісні романтичні ліричні також завжди були, але на другому плані, а в цій програмі набагато більше таких композицій. Будуть і наші вже відомі треки, і зовсім нові, які ще ніхто не чув, кавери у нашому виконанні. Що стосується наших пісень – будуть декілька загальновідомих, просто тому, що це група Mad Heads


Це буде разовий проект?

Вадим: На даний момент так - разовий, ми поки що нічого з ним не плануємо з тої простої причини, що це поки що для нас експеримент і ми не знаємо що з того вийде. Якщо це сподобається всім і нам і тим, хто буде на концерті, то думаю, може бути продовження або повтор. 


Ви будете використовувати нові інструменти?

Вадим: І навіть не зовсім інструменти. Буде Біт бокс – вокальна техніка, яка імітує барабани. Це буде робити наш барабанщик, але він також гратиме на гітарі, а тромбоніст на клавішах. Оскільки репетиційний період триває, ми вже зробили декілька десятків пісень. Усі не зможуть увійти у цю програму, тому ми будемо відбирати. Зараз я даю можливість кожному з наших музикантів показати себе у незвичному амплуа. Крім того у нас будуть гості, ми спеціально наперед не анонсуємо тому що це не той випадок коли вони забов’язані прийти, але в принципі я очікую, що декілька пісень з нами заграє Василь Попадюк скрипаль-віртуоз, який якраз у цей період відвідає Київ. Також ми говорили з Іларією аби заспівати одну-дві пісні разом, ми будемо пробувати вже на наступному тижні, чим це закінчиться – невідомо. 
 

Добавить Ваш комментарий

!-- Yandex.Metrika counter -->